Mousset Chocolaterie
Kunst & Cultuur
Pathé Theatres B.V.
- Maandag09:30 - 01:00
- Dinsdag09:30 - 01:00
- Woensdag09:30 - 01:00
- Donderdag09:30 - 01:00
- Vrijdag09:30 - 03:00
- Zaterdag09:30 - 03:00
- Zondag09:30 - 01:00
Kunst & Cultuur
Mousset Chocolaterie
Sofra
Voorhoeve Makelaars
tous les chéris DockStore
Garcons Bleus
First Eet Café
De Vergaderie
De Pizzabakkers
Eetcafé‚ mej. Janssen
Atrium
Gamba
NIN Luxury Lingerie
Mexicaans restaurant Amigo
Stripboekhandel De Noorman
Sweet & Spicy
Schoenmakerij Wim
Physique Arnhem Centrum
Van Dael Schoenen B.V.
Maii
Edelsmid-Juwelier Zuurdeeg & Ockels
Clocked-Up
Anne&Max
Bruidsmode de Sluier
FNKE
Wij produceren vele soorten verschillende bonbons en gepersonaliseerde chocolade artikelen.
Wees welkom bij Sofra, authentieke Turkse keuken in een huiselijke sfeer!
Aan- en verkoop van woningen, taxaties
Dit jurkje is ontworpen voor het prijswinnende Going Eco Going Dutch project. Het is volledig duurzaam en lokaal geproduceerd van hennep in combinatie met een G.O.T.S gecertificeerde katoenen. Het is lekker ruim gesneden, zodat een baby zich er goed in kan bewegen. De -naturel of grijsblauw- kleur is direct vanuit het materiaal ontstaan. Lief detail is het strikje op de achterkant.
Leuke bonus: ieder artikel is voorzien van een 'paspoort' waarop herkomst en calculatie vermeld staan.
Stoere jongens kleding in de leeftijd van 4 tot 16 jaar
In ons FIRST EET CAFE aan de Markt 27 in Arnhem komen alle ideeën die we hebben over ETEN| DRINKEN| SHOPPEN en CATERING samen. In één pand combineren we horeca en retail en is er ruimte voor events zoals exposities, maar ook workshops, feesten, vergaderingen en andere bijeenkomsten. In een warme en huiselijke setting, waar iedereen zijn ruimte kan pakken, kun je bij ons aan de leestafel aanschuiven, wegzakken in de bank en fauteuils van onze Botanic Room of juist de bedrijvigheid opzoeken die voorbij trekt aan de tafels, voor bij het raam. Op elk plekje kun je in ieder geval genieten van onze dagkaart met gerechten voor ontbijt, lunch en borrel.
Voor een leuk cadeau op het gebied van keuken- en woonaccessoires, voor jezelf of een ander, hoef je ‘ons huis’ ook niet meer uit, want onze eerder digitale FIRST EET WINKEL, is nu een echte winkel geworden! Het assortiment bestaat uit goede basics gemaakt van veelal duurzame materialen, verwacht geen overdaad aan kleur en bulkproducten. Hetzelfde geldt voor onze kaart; wat wordt geserveerd is eerder robuust en simpel dan verfijnd en complex.
Kortom, er is veel te zien en te proeven!
Ontspannen in de schaduwrijke stadstuin. Lounge: 4 personen Stamtafel: 10 personen
Pizza
Wij zijn De Pizzabakkers. Onze ambachtelijke pizza’s worden gebakken in de Italiaanse houtovens. Door het complexe deegbereidingsproces is de bodem krokant, dun en vol van smaak. De pizza’s worden belegd met uitsluitend verse ingrediënten die we zo veel mogelijk kopen van ambachtelijke , kleine producenten. Onze worsten en hammen komen van familiebedrijven in Toscane. Voor bij de pizza: frisse salades. Voor na de pizza: huisgemaakte Italiaanse toetjes.
Prosecco
Bubbels worden meestal geassocieerd met luxe. maar in Italië is prosecco een pretentieloos drankje. Wij hebben een frizzante en een spumante op de kaart en we maken er lekkere cocktails van zoals scroppino, hugo en Apérol spritz.
Bij Atrium kunt u terecht voor producten die bijdragen aan een gezond binnenmilieu en een gezonde leefomgeving.
Van natuur slapen tot bamboe vloeren
Van Linoleum vloerbedekking tot brede planken vloeren
Van Kalkverf tot Leemverf
Van Massief houten eettafels tot ergonomische stoelen
kortom voor biologisch wonen bent u bij Woonwinkel Atrium aan het juiste adres.
Gespecialiseerd in kwalitatief hoogstaande visproducten zoals kibbeling en lekkerbekken, beide van kabeljauw, haring, sashimi kwaliteit verse vis (ook wilde Sockeye en King zalm) etc. Ook voor consumptie in onze sfeervolle winkel (o.a. Fish & Chips).
Bij NIN Luxury Lingerie vind je de nieuwst collectie van topmerken als Agent Provocateur, Studio Pia en I.D. Sarrieri.
Speciaal voor de feestdagen is de prachtige Sorara lijn van Studio Pia die we al hadden in wit met goud nu ook uitgebracht in zwart met goud.
Studio Pia is een luxe lingerie merk met een ethische en sutainable manier van produceren. Deze lingerie kan je dus ook nog eens met een gerust geweten kopen.
De Studio Pia Soraya is uitgevoerd met een longline bh, een slip of string en eventueel en jarretel. De items zijn stuk voor stuk verstelbaar waardoor deze altijd zitten alsof ze op maat gemaakt zijn.
Verkrijbaar tot cup F.
Een zeer ruim assortiment van stripboeken
Sweet & Spicy een leuke delicatessenzaak met woon en kookcadeaus. Unieke plek voor koffie, thee taart en High tea op reservering.
Bij Schoenmakerij "WIM" kunt u niet alleen langskomen voor reparaties maar ook voor ons brede assortiment schoenpoets. Zoekt u een kleur welke wij niet in onze winkel hebben? Deze kunnen wij altijd voor u bestellen!
Het Spaanse merk MAGNANNI maakt al ruim 60 jaar stijlvolle en exclusieve herenschoenen. Deze luxe schoenen worden handgemaakt, zijn bijzonder mooi afgewerkt en geven jouw look een elegante finishing touch.
Naast tassen verkopen wij sieraden van zilver of brass uit India, sjaals van wol of zijde en lekkere warme, zachte omslagdoeken van Yakwol.
Edelsmid-Juwelier Zuurdeeg & Ockels
Geel-witgouden ring met diamant pavé gezet vervaardig in eigen atelier
Met onsch schip ‘De Abbekerk’ vertrocken wij op sondagh 1 februari 1699 van Texel, via Kaep de Goede Hoop, naer ’t VOC handelscentrum in Azië: Batavia.
Na korte tijt in Batavia moesten we eene aental ladinghen vervoeeren in de Indische Archipel. Tijdensch één van desche toghten sijn vijf mannen verdwenen. Dit veroorzaekte bijna muijterij. De reden van den verdwijningh sijt nimmer opgehelderd.
Aan jullie de taeck om mijn journael te vinden. Welligt dat dit saecken kan opheldeeren.
Schipper van ‘De Abbekerk’
Jasper Huid
Doel The New World: Vind het dagboek van de kapitein en ontsnap binnen 60 minuten
Aantal spelers: Minimaal 2 en maximaal 4 personen
Beschikbare talen: Nederlands (NL) & Engels (EN)
Rolstoelvriendelijk: Ja
Bij ons ben je elke dag welkom. Voor ontbijt, koffie, lunch, een high tea of hartige hapjes in de middag. We werken met verse, authentieke en gezonde producten. Maar boven alles willen we een huiskamer in de stad zijn, een plek waar je elk moment van de dag thuis bent.
FNKE maakt merken bekender, toegankelijker en daarmee succesvoller.
Dat doen wij met data-gedreven PR & content marketing.