Sjenkels Arnhem
Eten, drinken, slapen
La Cubanita Arnhem
- Maandag17:00 - 22:00
- Dinsdag17:00 - 22:00
- Woensdag17:00 - 22:00
- Donderdag17:00 - 22:30
- Vrijdag17:00 - 22:30
- Zaterdag17:00 - 22:30
- Zondag17:00 - 22:00
Eten, drinken, slapen
Onbeperkt tapas
Sjenkels Arnhem
Stichting Wereldwinkel Arnhem
Stichting Eusebius Arnhem
Edelsmid-Juwelier Zuurdeeg & Ockels
KPN
Studio Erik Stehmann
Punte Juwelier-Goudsmid
Van Dael Schoenen B.V.
Coef Men
Bruidsmode de Sluier
Gabbertje
Anne&Max
Barista café
Cavallaro Napoli
Arnhem6811
FNKE
DATreinigers
Koepelkerk Arnhem
tous les chéris DockStore
Friskes Security & Services
Choka Choka
Galerie PauletteBos
Eethuis Moushmoush
Dr.Freeze BV
Dit zijn de merken van Sjenkels Arnhem.
Ons eigen label DAMN NICE HAIR.
Sassoon Salon exclusive.
O&M original&mineral 100% natuurlijk
Sebastian Professional
Morrocan Oil
wella
De Wereldwinkel verkoopt originele cadeaus en (h)eerlijke levensmiddelen uit andere culturen. Onze producten zijn gemaakt met respect voor mens en milieu. Omdat de producenten - zoals zilversmeden, pottenbakkers en koffieboeren - er een rechtvaardige prijs voor krijgen, kunnen ze een menswaardig bestaan opbouwen. Met jouw aankoop help je hen daarbij.
Ontdek de Eusebius en kijk je ogen uit. Bezoek de prachtige kerkzaal en de grafkelders. De glazen panoramalift brengt u tot 73 meter hoogte met uitzicht over Arnhem en omstreken.
Edelsmid-Juwelier Zuurdeeg & Ockels
Geelgouden ring met Peridot, Citrien en Diamant vervaardigd in eigen atelier
19_TONI_TAVOLO_20201130_FATBOY_HERO_DAY1_015
Buddha to Buddha het zilveren sieradenmerk van nu!
Het Spaanse merk MAGNANNI maakt al ruim 60 jaar stijlvolle en exclusieve herenschoenen. Deze luxe schoenen worden handgemaakt, zijn bijzonder mooi afgewerkt en geven jouw look een elegante finishing touch.
Het Italiaanse label Stone Island werd in 1982 opgericht door de Italiaanse ontwerper Massimo Osti en staat bekend om zijn duurzame kwaliteiten en high quality materialen. Elk ontwerp van Stone Island is uniek en is te herkennen aan het afneembare Compass logo dat terug te vinden is op ieder item uit de collectie.
De bekendste merken van Nederland - Cars Petrol Geisha Retour Tumble 'N Dry Gabbiano Quapi, etc Daarnaast steeds de nieuwste mode-trends op voorraad
Bij ons ben je elke dag welkom. Voor ontbijt, koffie, lunch, een high tea of hartige hapjes in de middag. We werken met verse, authentieke en gezonde producten. Maar boven alles willen we een huiskamer in de stad zijn, een plek waar je elk moment van de dag thuis bent.
Bij ons kunt u terecht voor de lekkerste koffie van Arnhem, huisgemaakte taarten, ontbijt, lunch, high tea en een borrel
Italiaanse luxe en vakmanschap, een perfecte mix van formele en informele kleding.
Van plantenbak tot popup park, betrokken burgers ontfermen zich steeds vaker over de openbare ruimte van hun eigen buurt of zelfs de gehele stad. Gelukkig zijn er in Arnhem veel van deze burgerinitiatieven, want onder het motto 'Van Wijken Weten' treedt de lokale overheid steeds meer terug.
Hoe werkt dit beleid tot nu toe in de praktijk? Waar liggen kansen en waar de valkuilen? Wie zorgt ervoor dat onze openbare ruimte niet versnipperd? Wat is de (nieuwe) rol van de ruimtelijk ontwerper?
Over deze vragen praten we op dinsdag 8 november met Geert Ritsema (wethouder Ruimtelijke Ordening & Regelgeving) en Paul de Bruijn, een van de initiatiefnemers van Coehoorn Centraal. Hoofdspreker is de Rotterdamse landschapsarchitect Marieke de Keijzer. Zij laat inspirerende voorbeelden zien uit de stad die al jaren landelijk voorop loopt op het gebied van burgerparticipatie in de openbare ruimte. Daarnaast kijken we naar enkele bijzondere projecten in Arnhem met architect Wilbert de Haan, initiator en ruimtelijk ontwerper Willem Jakobs en landschapsarchitect Daphne van der Wal.
Binnen het jaarthema Plein Public richt CASA zich in 2016 op de publieke ruimte en de inrichting daarvan. Hoe kunnen we Arnhem nog mooier, groener en toekomstbestendiger maken?
Datum: dinsdag 8 november
Aanvang: 20.00 uur, zaal open vanaf 19.30
Locatie: Showroom Arnhem, Langstraat 20 (let op: ingang is verplaatst!)
Entree: 5,- euro, studenten en leden van de CASA-sociëteit gratis
FNKE maakt merken bekender, toegankelijker en daarmee succesvoller.
Dat doen wij met data-gedreven PR & content marketing.
Het reinigen van alle soorten textielgoederen zoals Horeca, Bedrijfskleding, Trouwjurken, Maatkostuums, Artiesten-, of Themakleding, Keukengoed, Lijfgoed, Beddengoed, Prive-was, Gordijnen en Tapijten.
In de Koepelkerk kunt u terecht voor recepties en catering. Kleinschalige evenementen, en evenementen in de avonden/weekenden doen wij vaak in eigen beheer. Voor evenementen overdag werken wij vaak samen met Geniet in de Weerd als cateraar. Tijdens een vrijblijvend kennismakingsgesprek kunt u toelichten wat hierin uw wensen zijn.
Dit jurkje is ontworpen voor het prijswinnende Going Eco Going Dutch project. Het is volledig duurzaam en lokaal geproduceerd van hennep in combinatie met een G.O.T.S gecertificeerde katoenen. Het is lekker ruim gesneden, zodat een baby zich er goed in kan bewegen. De -naturel of grijsblauw- kleur is direct vanuit het materiaal ontstaan. Lief detail is het strikje op de achterkant.
Leuke bonus: ieder artikel is voorzien van een 'paspoort' waarop herkomst en calculatie vermeld staan.
- Persoonsbeveiliging
- Objectbeveiliging
- Profiling
- Winkelsurveillance
- Medical services
- Uitvaart/woonhuis beveiliging
- Observatie
- Hotel/hospitality beveiliging
- Beveiliging op maat
Zin om een keer iets anders te doen met vriendinnen of familie? Misschien wel met je collega's? Wij geven allerlei verschillende workshops met chocolade, de een nog lekkerder dan de andere. De workshops kunnen bij ons op de locatie in Arnhem gegeven worden of gewoon bij u thuis ! Natuurlijk zorgen wij dat de boel weer netjes is als wij vertrekken. De reiskosten voor workshops bij u thuis bedragen 0,19 cent per Km.
Mooie kunst van verschillende kunstenaars!
Eigen huisgemaakte vegan baklava. Veel minder zoet dan de Turkse baklava, en sowieso zonder honing.
CryoAir Facial is een 100% veilige en natuurlijke anti-ageing gezichtsbehandeling, speciaal ontwikkeld voor je gezicht. Door de huid bloot te stellen aan een zeer lage temperatuur, krijgen de hersenen een schokimpuls waardoor de huidcelfuncties worden geactiveerd . Je huid ondergaat hierdoor een enorme detox met als resultaat een zichtbare opfrissing en verstrakking van de huid.
Meer informatie: https://www.drfreeze.nl/cryoair-facial-gezichtsbehandeling/