VAN Van den Dungen
Mode
FUNDIES for funny peeps

VAN Van den Dungen
Atrium
Edelsmid-Juwelier Zuurdeeg & Ockels
De Zilte Zeemeermin
Froufrou’s
House of Bagz by Bonnier
Rolling Vinyl
Choka Choka
Punte Juwelier-Goudsmid
First Eet Café
Locals
tous les chéris DockStore
Friskes Security & Services
Coef Men
Atelier Victor Tijssen
Wolkyshop
Arnhem6811
Musis & Stadstheater Arnhem
Studio Erik Stehmann
Studio Encode
Menina Valentina
Sjoerd Verbeek
Gabbertje
NZA Arnhem
VAN Van den Dungen staat bekend bekend om handtassen met een gedurfd design en verrassende kleurencombinaties, maar ook met een klassieke uitstraling.
Verschillende ontwerpen hebben onderling verwisselbare onderdelen, je kunt daardoor opvallende kleurencombinaties samenstellen! Alle handtassen zijn handgemaakt.
Verf op lijnolie basis, leembasis of kalkbasis dragen allemaal bij aan een gezond en niet toxisch binnenklimaat, sterker nog sommige verven reinigen het binnenmilieu en zorgen voor een gezond binnenklimaat.
Edelsmid-Juwelier Zuurdeeg & Ockels
Geelgouden bolletjes ring vervaardigd in eigen atelier
Welkom in de Zilte Webwinkel van De Zilte Zeemeermin!
Wilt u genieten van onze overheerlijke verse vis, oesters en Fruits de Mer? Vanaf nu kunt u ze gewoon hier bestellen! Grijp uw kans!
Prachtige damestassen in leer en stoffen materialen. Groot aanbod van verschillende merken en modellen. Stoer, modieus, klassiek of te wel voor iedereen wat wils. U bent van harte welkom.
Hand beschilderde skate decks (Art decks) om op te hangen en naar te kijken.
Zin om een keer iets anders te doen met vriendinnen of familie? Misschien wel met je collega's? Wij geven allerlei verschillende workshops met chocolade, de een nog lekkerder dan de andere. De workshops kunnen bij ons op de locatie in Arnhem gegeven worden of gewoon bij u thuis ! Natuurlijk zorgen wij dat de boel weer netjes is als wij vertrekken. De reiskosten voor workshops bij u thuis bedragen 0,19 cent per Km.
Buddha to Buddha het zilveren sieradenmerk van nu!
In ons FIRST EET CAFE aan de Markt 27 in Arnhem komen alle ideeën die we hebben over ETEN| DRINKEN| SHOPPEN en CATERING samen. In één pand combineren we horeca en retail en is er ruimte voor events zoals exposities, maar ook workshops, feesten, vergaderingen en andere bijeenkomsten. In een warme en huiselijke setting, waar iedereen zijn ruimte kan pakken, kun je bij ons aan de leestafel aanschuiven, wegzakken in de bank en fauteuils van onze Botanic Room of juist de bedrijvigheid opzoeken die voorbij trekt aan de tafels, voor bij het raam. Op elk plekje kun je in ieder geval genieten van onze dagkaart met gerechten voor ontbijt, lunch en borrel.
Voor een leuk cadeau op het gebied van keuken- en woonaccessoires, voor jezelf of een ander, hoef je ‘ons huis’ ook niet meer uit, want onze eerder digitale FIRST EET WINKEL, is nu een echte winkel geworden! Het assortiment bestaat uit goede basics gemaakt van veelal duurzame materialen, verwacht geen overdaad aan kleur en bulkproducten. Hetzelfde geldt voor onze kaart; wat wordt geserveerd is eerder robuust en simpel dan verfijnd en complex.
Kortom, er is veel te zien en te proeven!
Beleef de thee bij Locals. Kom samen genieten van de beste thee met heerlijke gerechtjes in de beste ambiance.
Biologische thee
Rijkgevulde plank met sandwiches & warme gerechtjes
Heerlijke zoetigheden
De High Tea is dagelijks te reserveren vanaf minimaal 2 personen. Reserveer via 026 – 351 23 99 of via info@locals-arnhem.nl.
Dit jurkje is ontworpen voor het prijswinnende Going Eco Going Dutch project. Het is volledig duurzaam en lokaal geproduceerd van hennep in combinatie met een G.O.T.S gecertificeerde katoenen. Het is lekker ruim gesneden, zodat een baby zich er goed in kan bewegen. De -naturel of grijsblauw- kleur is direct vanuit het materiaal ontstaan. Lief detail is het strikje op de achterkant.
Leuke bonus: ieder artikel is voorzien van een 'paspoort' waarop herkomst en calculatie vermeld staan.
- Persoonsbeveiliging
- Objectbeveiliging
- Profiling
- Winkelsurveillance
- Medical services
- Uitvaart/woonhuis beveiliging
- Observatie
- Hotel/hospitality beveiliging
- Beveiliging op maat
Na jarenlange ervaring in ontwerpen en wassen van jeans startte Engelsman Jason Denham in 2008 in Amsterdam zijn eigen label. Het design team streeft ernaar om eerlijke producten te maken met altijd de stimulans om innovatief te zijn. Niet het eindproduct is hierin leidend maar alle aspecten van het product, van het garen tot de knopen.
Gouden of zilveren sieraden handgemaakt in eigen atelier.
Alle soorten sieraden in combinatie met edelstenen. Eventueel in combinatie met het omsmelten van eigen sieraden.
Van plantenbak tot popup park, betrokken burgers ontfermen zich steeds vaker over de openbare ruimte van hun eigen buurt of zelfs de gehele stad. Gelukkig zijn er in Arnhem veel van deze burgerinitiatieven, want onder het motto 'Van Wijken Weten' treedt de lokale overheid steeds meer terug.
Hoe werkt dit beleid tot nu toe in de praktijk? Waar liggen kansen en waar de valkuilen? Wie zorgt ervoor dat onze openbare ruimte niet versnipperd? Wat is de (nieuwe) rol van de ruimtelijk ontwerper?
Over deze vragen praten we op dinsdag 8 november met Geert Ritsema (wethouder Ruimtelijke Ordening & Regelgeving) en Paul de Bruijn, een van de initiatiefnemers van Coehoorn Centraal. Hoofdspreker is de Rotterdamse landschapsarchitect Marieke de Keijzer. Zij laat inspirerende voorbeelden zien uit de stad die al jaren landelijk voorop loopt op het gebied van burgerparticipatie in de openbare ruimte. Daarnaast kijken we naar enkele bijzondere projecten in Arnhem met architect Wilbert de Haan, initiator en ruimtelijk ontwerper Willem Jakobs en landschapsarchitect Daphne van der Wal.
Binnen het jaarthema Plein Public richt CASA zich in 2016 op de publieke ruimte en de inrichting daarvan. Hoe kunnen we Arnhem nog mooier, groener en toekomstbestendiger maken?
Datum: dinsdag 8 november
Aanvang: 20.00 uur, zaal open vanaf 19.30
Locatie: Showroom Arnhem, Langstraat 20 (let op: ingang is verplaatst!)
Entree: 5,- euro, studenten en leden van de CASA-sociëteit gratis
Specialist in het organiseren van bijzondere evenementen en 100% coronaproof. Bekijk hier onze sfeerimpressie, de zalen en de mogelijkheden.
Random machine
Wij ontwerpen vanuit een combinatie van ervaring en gevoel.
Zo hebben we een sterke intuïtie ontwikkeld voor look & feel. Hoe ziet jouw boodschap eruit en hoe kunnen bezoekers jouw verhaal ervaren? Maar ook: wannéér vertel je jouw verhaal – op welk moment grijp je de aandacht van je bezoeker? Dat is een kwestie van de juiste timing en de juiste interactie.
"Met veel liefde en passie importeer ik Braziliaanse meisjeskleding naar Nederland. Goede kwaliteit, mooie pasvorm en duurzaam geproduceerd. Voor meiden van 0 tot 12 die lekker willen opvallen. In de klas, spelend op straat of op een leuk feestje. De Braziliaanse kledingstijl wordt gekenmerkt door vrolijke kleuren en prints. En het liefst met een chique "touch"."
De Korenbeurs
A VERY ILLUSTRATIVE CAMPAIGN
— Award winning project: SILVER European Design Award 2019 —
De bekendste merken van Nederland - Cars Petrol Geisha Retour Tumble 'N Dry Gabbiano Quapi, etc Daarnaast steeds de nieuwste mode-trends op voorraad
NZA-New Zealand Auckland is een stoer lifestyle mannen merk voor de sportieve avontuurlijke man met oog voor fashion en detail.